یکتا رنگدانه تبریز

یکتا رنگدانه تبریز

تولید کننده مستربچ ، کامپاند و افزودنی

041-36309296-7

مستربچ سفید

تلفیق علم ، تکنولوژی و تجربه در صنعت مستربچ سازی یکی ازکلیدهای موفقیت یکتا رنگدانه تبریز در امر تولید مستربچ سفید محسوب می شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب در پروسه تولید، سبب تسهیل فرآیند اختلاط و در نتیجه پخت عالی می گردد که تمامی این موارد دست به دست هم داده تا مستربچ سفید تولیدی این شرکت از ویژگی پخش عالی در محصول نهایی برخوردار گردد.

یکی از مواردی که مصرف کنندگان مستربچ در انتخاب نوع مستربچ خریداری خود به آن اهمیت می دهند سازگاری مستربچ سفید خریداری شده با نوع مواد پایه مصرفی آنها می باشد. روشنایی، سفیدی، پوشش دهی و سازگاری مستربچ های تولیدی یکتا رنگدانه با رزین مصرفی پایه، کاملاً منحصر بفرد بوده و همین ویژگی ها است که سبب تمییز مستربچ تولیدی ما از دیگر همکاران و پیشی گرفتن در بازار مستربچ از رقیبان خود شده است.

وجدان کاری مهمترین اصلی است که برای شرکت یکتا رنگدانه تبریز از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس می توان اطمینان حاصل نمود که در هر بار خرید، کیفیت مستربچ های سفید تولیدی ما دقیقاً مشابه همان کیفیت اولیه خریداری شده توسط شما عزیزان می باشد.

مستربچ سفید تولیدی یکتا رنگدانه دارای مجوز از معاونت غذا و دارو بوده که این امر نقطه عطفی برای مصرف کنندگان مستربچ فودگرید محسوب می گردد.

این شرکت با قابلیت تولید مستربچ سفید با درصد تیتان پایه ۱۰ الی ۸۰ درصد و با برخورداری از توانایی تولید مستربچ مطابق با نمونه ارسالی مشتری ،آمادگی خود را برای سفارش تولید مستربچ بر پایه انواع رزینهای پلیمری شامل PPPE-PS-HDPE-LDPE-LLDPE و … اعلام می دارد.

 

هدف ما: “ثبات کیفیت،قیمت نازل و رضایت خاطر مشتریان “