مستربچ سفید white masterbatch

مستربچ سفید را از ما بخواهید :

تلفیق علم ، تکنولوژی و تجربه در صنعت مستربچ سازی یکی ازکلیدهای موفقیت یکتا رنگدانه تبریز در امر تولید محسوب می شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب در پروسه تولید، سبب تسهیل فرآیند اختلاط و در نتیجه پخت عالی می گردد که تمامی این موارد دست به دست هم داده تا محصولات تولیدی این شرکت از ویژگی پخش عالی در محصول نهایی برخوردار گردد.

یکی از مواردی که مصرف کنندگان رنگدانه در انتخاب نوع خریداری خود به آن اهمیت می دهند سازگاری مستربچ سفید خریداری شده با نوع مواد پایه مصرفی آنها می باشد. روشنایی، سفیدی، پوشش دهی و سازگاری مستربچ های تولیدی یکتا رنگدانه با رزین مصرفی پایه، کاملاً منحصر بفرد بوده و همین ویژگی ها است که سبب تمییز محصولات تولیدی ما از دیگر همکاران و پیشی گرفتن در بازار masterbatch از رقیبان خود شده است.

وجدان کاری مهمترین اصلی است که برای شرکت یکتا رنگدانه تبریز از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس می توان اطمینان حاصل نمود که در هر بار خرید، کیفیت محصولات تولیدی ما دقیقاً مشابه همان کیفیت اولیه خریداری شده توسط شما عزیزان می باشد.

رنگدانه سفید تولیدی یکتا رنگدانه دارای مجوز از معاونت غذا و دارو بوده که این امر نقطه عطفی برای مصرف کنندگان فودگرید محسوب می گردد.

این شرکت با قابلیت تولید مستربچ سفید با درصد تیتان پایه ۱۰ الی ۸۰ درصد و با برخورداری از توانایی تولید مستربچ مطابق با نمونه ارسالی مشتری ،آمادگی خود را برای سفارش تولید مستربچ بر پایه انواع رزینهای پلیمری شامل PPPE-PS-HDPE-LDPE-LLDPE و … اعلام می دارد.

 

 

هدف ما: “ثبات کیفیت،قیمت نازل و رضایت خاطر مشتریان “